ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ  ÇELİK [uzmanlık-tecrübe-sorumluluk]
Tüm Projelerinizde...
 
KLİMA SANTRALLERİ

DAHA FAZLA BİLGİ

HÜCRELİ ASPİRATÖRLER

DAHA FAZLA BİLGİ

SUSTURUCULAR

DAHA FAZLA BİLGİ

KANAL TİPİ FANLAR

DAHA FAZLA BİLGİ

Hava kanalları

DAHA FAZLA BİLGİ

Dikdörtgen ve yuvarlak hava kanalları istenilen ebatlarda galvaniz sacdan, alüminyumdan ve paslanmaz çelik sacdan 0,50, 0,60, 0,70 gibi kalınlıklardaki malzemelerden imal edilir. Havalandırma kanalları fabrikasyon standartlarda flanşlı veya flanşsız olarak imal edilir. İmalat sonrasında hava kanallarının birleştirme noktalarında isteğe bağlı olarak mastik ve silikonla sızdırmazlık sağlanır. Hava kanalları aynı zamanda gerek duyulduğunda izolasyon kaplamalı olarak da imal edilebilir.
Paslanmaz Baca Sistemleri

DAHA FAZLA BİLGİ

Çelik Havalandırma sac kanal imalatı ve montaj taahhütleri ile yoğun hizmet vermektedir. Sac kanal üretmek amacı ile kalite standartlarına uygun saclar satın alınarak, modern teknolojik makinelerimizle her nevi sac kanal imalatı gerçekleştirmekteyiz. Seri imalat ünitemiz yüksek hızla çalışmaktadır. Her nevi ve ebatta sac projeye uygun olarak istenilen kalite ve standartlara göre özel olarak imal edilebilir.

 

 
Havalandırma Sistemleri, Kanallar, Baca Sistemleri, Projelendirme, İmalat, Montaj, Bakım, Klima Santralleri, Aspiratör Tercihleri, Yerinde Keşif, Fiyatlandırma, Fabrikalar, Sanayi Tesisleri, Ofisler, Restoranlar, Villalar, İş Merkezleri, Binalar, ...